Asociația Județeană de Fotbal Buzău a programat o serie de partide ce se vor disputa în Liga 4 și Liga 5 în perioada 14-15 aprilie. Conform programului stabilit, meciurile vor avea loc pe mai multe terenuri din județul Buzău și vor fi desfășurate sub stricta supraveghere a arbitrilor desemnați de către asociație.
În urma disputării partidelor, rezultatele vor fi afișate imediat dupa finalizarea partidelor , astfel încât toți iubitorii fotbalului să poată fi la curent cu cele mai noi informații din campionatele de fotbal locale.
Campionatul Judetean Liga a 4-a, Etapa 22
Miercuri, 12 Aprilie 2023, 15:00
Ramnicu Sarat – Metalul Buzau 5-1
Vineri, 14 Aprilie 2023, 12:00
Phoenix Posta Calnau – Pescarusul Luciu 0-3
Vineri, 14 Aprilie 2023, 17:00
Soimii Siriu – Team Săgeata 1-8
Petrolul Berca – CS Carpati Nehoiu 2-1
Vointa Lanurile – CS Stiinta Cernatesti 0-5
Vointa Balta Alba – Montana Patarlagele 2-3
Vineri, 14 Aprilie 2023, 17:15
Gloria Vadu Pasii – Luceafarul Maxenu 6-2
Sambata, 15 Aprilie 2023, 12:00
AS Progresul Beceni – AS Unirea Stilpu 0-2
Campionatul Judetean Liga a 5-a, Seria 1, Etapa 20
Sambata, 15 Aprilie 2023, 11:00
Viitorul Tisau – AS Recolta Blajani 4-2
Sambata, 15 Aprilie 2023, 12:00
Unirea Maracineni – Viitorul Candesti 3-0
Victoria Boboc – AS Rapid Parscov 2-3
AS Sahateni – AS AS Chiojdu 4-1
Unirea Zoresti – Flamura Racoviteni 2-1
Sambata, 15 Aprilie 2023, 14:00
Vulcanii Scortoasa – Rapid Matesti
Campionatul Judetean Liga a 5-a, Seria 2, Etapa 20
Vineri, 14 Aprilie 2023, 17:00
Recolta Smeeni – Tricolorul 1-0
Glodeanu Silistea – Olimpia Pogoanele 0-2
Sambata, 15 Aprilie 2023, 12:00
Unirea Largu – Movila Banului 6-2
Luceafarul CA Rosetti – Vointa Caldarasti 2-3
Diadema Gheraseni – Energia Clondiru 4-3
Unirea Padina – Sahateni Vintileanca 4-0
Campionatul Judetean Liga a 5-a, Seria 3, Etapa 23
Sambata, 15 Aprilie 2023, 11:00
Vointa Cochirleanca – Vulturul Topliceni 2-0
Sambata, 15 Aprilie 2023, 12:00
Recolta Boldu – Valea Ramnicului 0-2
Avintul Zarnesti – AFC Puiesti 3-1
Sambata, 15 Aprilie 2023, 15:00
Avantul Murgesti – Infratirea Zoita
Recolta Salcioara – Victoria Grebanu
Viticultorul Podgoria – Viitorul Stiubei
Dacă ești pasionat de sport, te așteptăm să te înscrii în grupul de WhatsApp SPORTUL BUZOIAN (click aici pentru a te înscrie). Suntem singura publicație din Buzău care afișăm rezultatele în timp real din fotbalul județean. Dacă dorești să vezi partidele trasmise în direct, ABONEAZĂ-TE la canalul nostru de YOUTUBE. Vă stăm la dispoziție și pe e-mail la adresa contact@buzau.net
18:00 | Fotbal, LIGA3, seria a II-a ACS Voinţa Limpeziş - CSM Râmnicu Sărat18-05-2024 |
18:00 | Fotbal, LIGA3, seria a II-a AFC 1919 Dacia Unirea Brăila - ACS Voinţa Limpeziş25-05-2024 |
18:00 | Fotbal, LIGA3, seria a II-a CS Sporting Lieşti - AFC Metalul Buzău18-05-2024 |
18:00 | Fotbal, LIGA3, seria a II-a CSM Râmnicu Sărat - CS Viitorul Ianca25-05-2024 |
18:00 | Fotbal, LIGA4, Play-off AFC Metalul Buzau - CS Stiinta Cernatesti18-05-2024 |
18:00 | Fotbal, LIGA4, Play-off ACS Team Săgeata - ACS Montana Patarlagele18-05-2024 |
18:00 | Fotbal, LIGA4, Play-off CS Vointa Lanurile - ACS Gloria Vadu Pasii18-05-2024 |