Conectează-te cu noi

Sport

Program LIGA4 și LIGA5 | Rezultatele etapei imediat după fluierul final

Avatar photo

Publicat

pe

FOTO: As Unirea Zoresti

În etapa a XIII-a a Ligii a 4-a, iată meciurile programate:
Sâmbătă, 18 Noiembrie 2023, ora 12:00
ASC Unirea Stilpu 2022 – ACS Team Săgeata 0-3
Sâmbătă, 18 Noiembrie 2023, ora 14:00
CS Carpati Nehoiu – FC Petrolul Berca 0-3
CS Stiinta Cernatesti – CS Vointa Lanurile 1-4
AS Soimii Siriu – ACS Montana Patarlagele 
ACS Gloria Vadu Pasii – AS Recolta Salcioara 3-2
CS Vointa Balta Alba – ACS FC Luceafarul Maxenu (comisie)
Duminică, 19 Noiembrie 2023, ora: 09:30
AFC Metalul Buzau – AS Progresul Beceni 1-0

În etapa a XI-a a Ligii a 5-a, Seria 1, iată meciurile programate:
Duminică, 19 Noiembrie 2023, ora: 11:00
AS Sport Club Vernesti – AS Partizanul Merei 
AS Unirea Zoresti – AS Recolta Blajani 1-1
AS AS Chiojdu – AS Viitorul Tisau 
Duminică, 19 Noiembrie 2023, ora: 12:00
AS Viitorul Candesti – AS Energia Clondiru 
Duminică, 19 Noiembrie 2023, ora: 14:30
AS Rapid Matesti – AS Flamura Racoviteni 
AS Vulcanii Scortoasa – AS Sahateni Vintileanca 

În etapa a XI-a a Ligii a 5-a, Seria 2, iată meciurile programate:
Duminică, 19 Noiembrie 2023, ora 11:00
Tricolorul Galbinasi – Olimpia Pogoanele 3-1
FC Glodeanu Silistea – AS Unirea Padina 
Duminică, 19 Noiembrie 2023, ora 12:00
Luceafarul CA Rosetti – AS Viitorul Rusetu 
Movila Banului – AS Recolta Smeeni 
AS Sahateni – AS Unirea Largu 
AS Vointa Caldarasti – AS Diadema Gheraseni 

În etapa a XI-a a Ligii a 5-a, Seria 3, iată meciurile programate:
Duminică, 19 Noiembrie 2023, ora 10:30
Victoria Grebanu – Viitorul Stiubei 8-0
Recolta Boldu – Vointa Cochirleanca 1-7
Duminică, 19 Noiembrie 2023, ora 11:00
Infratirea Zoita – Victoria Boboc 
Duminică, 19 Noiembrie 2023, ora 12:00
Victoria Buda – Viitorul Valea Ramnicului amanat
Unirea Maracineni – Stiinta Balaceanu 
Duminică, 19 Noiembrie 2023, ora 14:30
AFC Puiesti – Avintul Zarnesti 

DISTRIBUIE ACEST ARTICOL


Dacă ești pasionat de sport, te așteptăm să te înscrii în grupul de WhatsApp SPORTUL BUZOIAN (click aici pentru a te înscrie). Suntem singura publicație din Buzău care afișăm rezultatele în timp real din fotbalul județean. Dacă dorești să vezi partidele trasmise în direct, ABONEAZĂ-TE la canalul nostru de YOUTUBE. Vă stăm la dispoziție și pe e-mail la adresa contact@buzau.net

18:00
Fotbal, BARAJ PROMOVARE LIGA2

FC Bacău - Metalul Buzău

22-05-2024 , Scor: 1-0
18:00
Fotbal, BARAJ PROMOVARE LIGA2

Metalul Buzau - Fc Bacau

25-05-2024 , Scor: 4-3(2-1)
18:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

AFC 1919 Dacia Unirea Brăila - ACS Voinţa Limpeziş

25-05-2024 , Scor: 3-2
18:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

CSM Râmnicu Sărat - CS Viitorul Ianca

24-05-2024 , Scor: 2-4
15:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

CS Stiinta Cernatesti - ACS Gloria Vadu Pasii

25-05-2024 , Scor: 2-1
18:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

CS Vointa Lanurile - AS Recolta Salcioara

25-05-2024
18:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

AFC Metalul Buzau - ACS Montana Patarlagele

29-05-2024

Leave a Reply

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

18:00
Fotbal, BARAJ PROMOVARE LIGA2

FC Bacău - Metalul Buzău

22-05-2024 , Scor: 1-0
18:00
Fotbal, BARAJ PROMOVARE LIGA2

Metalul Buzau - Fc Bacau

25-05-2024 , Scor: 4-3(2-1)
18:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

AFC 1919 Dacia Unirea Brăila - ACS Voinţa Limpeziş

25-05-2024 , Scor: 3-2
18:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

CSM Râmnicu Sărat - CS Viitorul Ianca

24-05-2024 , Scor: 2-4
15:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

CS Stiinta Cernatesti - ACS Gloria Vadu Pasii

25-05-2024 , Scor: 2-1
18:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

CS Vointa Lanurile - AS Recolta Salcioara

25-05-2024
18:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

AFC Metalul Buzau - ACS Montana Patarlagele

29-05-2024


Trending