Conectează-te cu noi

Sport

REZULTATELE ETAPEI a VI-a (LIGA4) și etapa a XVI-a(LIGA5)

Avatar photo

Publicat

pe

[Liga a 4-a – Play-Off, Etapa 6] 6 Aprilie 2024
Gloria Vadu Pasii – Stiinta Cernatesti 4-1
Montana Patarlagele – Metalul Buzau 1-0
Petrolul Berca – Team Săgeata 3-1
Recolta Salcioara – Vointa Lanurile 1-4
[Liga a 4-a – Play-Out, Etapa 6] 6 Aprilie 2024
Progresul Beceni – Soimii Siriu 3-0
Luceafarul Maxenu – Pescarusul Luciu 1-3
Foresta Nehoiu – Vointa Balta Alba 0-0

[Liga a 5-a, Seria 1, Etapa 16] 7 Aprilie 2024
Sahateni Vintileanca – Partizanul Merei 4-2 (contestație)
Unirea Zoresti – Viitorul Candesti 4-3
Rapid Matesti – Sport Club Vernesti 0-7
Energia Clondiru – Flamura Racoviteni 2-1
Recolta Blajani – Viitorul Tisau 1-2
Vulcanii Scortoasa – AS Chiojdu 5-0

[Liga a 5-a, Seria 2, Etapa 16] 7 Aprilie 2024
Movila Banului – Tricolorul Galbinasi 4-1
Unirea Padina – Recolta Smeeni 0-2
Diadema Gheraseni – Viitorul Rusetu 1-0
Vointa Caldarasti – Glodeanu Silistea 1-4
Sahateni – Luceafarul CA Rosetti 3-2
Unirea Largu – Olimpia Pogoanele 3-3

[Liga a 5-a, Seria 3, Etapa 16] 7 Aprilie 2024
Avintul Zarnesti – Vointa Cochirleanca 2-0
Stiinta Balaceanu – Victoria Grebanu 2-2
Recolta Boldu – Infratirea Zoita 1-0
Valea Ramnicului – Victoria Boboc 0-1
[15:00] Unirea Maracineni – Puiesti 1-0

DISTRIBUIE ACEST ARTICOL


Dacă ești pasionat de sport, te așteptăm să te înscrii în grupul de WhatsApp SPORTUL BUZOIAN (click aici pentru a te înscrie). Suntem singura publicație din Buzău care afișăm rezultatele în timp real din fotbalul județean. Dacă dorești să vezi partidele trasmise în direct, ABONEAZĂ-TE la canalul nostru de YOUTUBE. Vă stăm la dispoziție și pe e-mail la adresa contact@buzau.net

18:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

ACS Voinţa Limpeziş - CSM Râmnicu Sărat

18-05-2024
18:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

AFC 1919 Dacia Unirea Brăila - ACS Voinţa Limpeziş

25-05-2024
18:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

CS Sporting Lieşti - AFC Metalul Buzău

18-05-2024
18:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

CSM Râmnicu Sărat - CS Viitorul Ianca

25-05-2024
18:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

AFC Metalul Buzau - CS Stiinta Cernatesti

18-05-2024
18:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

ACS Team Săgeata - ACS Montana Patarlagele

18-05-2024
18:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

CS Vointa Lanurile - ACS Gloria Vadu Pasii

18-05-2024

Leave a Reply

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

18:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

ACS Voinţa Limpeziş - CSM Râmnicu Sărat

18-05-2024
18:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

AFC 1919 Dacia Unirea Brăila - ACS Voinţa Limpeziş

25-05-2024
18:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

CS Sporting Lieşti - AFC Metalul Buzău

18-05-2024
18:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

CSM Râmnicu Sărat - CS Viitorul Ianca

25-05-2024
18:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

AFC Metalul Buzau - CS Stiinta Cernatesti

18-05-2024
18:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

ACS Team Săgeata - ACS Montana Patarlagele

18-05-2024
18:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

CS Vointa Lanurile - ACS Gloria Vadu Pasii

18-05-2024


Trending