Conectează-te cu noi

Sport

UPDATE: Program, rezultate, clasamente LIGA4 (etapa V) și LIGA5(etapa XV)

Avatar photo

Publicat

pe

FOTO: ADRIAN SITARU

Liga a 4-a – Play-Off, Etapa 5
[15:00] Stiinta Cernatesti – Metalul Buzau 1-1
[15:00] Montana Patarlagele – Team Săgeata 1-2
[15:00] Gloria Vadu Pasii – Vointa Lanurile 0-3
[15:00] Petrolul Berca – Recolta Salcioara 0-0

Liga a 4-a – Play-Out, Etapa 5
[15:00] Stilpu 2022 – Pescarusul Luciu 3-3
[15:00] Beceni – Balta Alba 3-0
[15:00] Luceafarul Maxenu – Carpati Nehoiu 2-1

Liga a 5-a, Seria 1, Etapa 15
[11:00] Viitorul Tisau – Unirea Zoresti 4-1
[11:00] Flamura Racoviteni – Sahateni Vintileanca 3-7
[12:00] Sport Club Vernesti – Energia Clondiru 5-0
[12:00] Chiojdu – Rapid Matesti 1-1
[14:00] Partizanul Merei – Recolta Blajani 2-4
[15:00] Viitorul Candesti – Vulcanii Scortoasa 1-2

Liga a 5-a, Seria 2, Etapa 15
[12:00] ACS Tricolorul Galbinasi – Unirea Padina 3-2
[12:00] Luceafarul Rosetti – Prog. Movila Banului 3-0
[12:00] FC Glodeanu Silistea – Sahateni 5-3
[12:00] Viitorul Rusetu – Vointa Caldarasti 0-3
[12:00] Olimpia Pogoanele – Diadema Gheraseni 0-2
[12:00] Recolta Smeeni – Unirea Largu 4-0

Liga a 5-a, Seria 3, Etapa 15
[16:00] Victoria Boboc – Stiinta Balaceanu 5-3
[12:00] FC Puiesti – Victoria Buda NU SE DISPUTA
[12:00] Viitorul Stiubei – Unirea Maracineni 2-2
[12:00] Vointa Cochirleanca – Viitorul Valea Ramnicului 2-4
[14:00] Victoria Grebanu – Recolta Boldu 9-0
[14:30] Infratirea Zoita – Avintul Zarnesti 1-2

DISTRIBUIE ACEST ARTICOL


Dacă ești pasionat de sport, te așteptăm să te înscrii în grupul de WhatsApp SPORTUL BUZOIAN (click aici pentru a te înscrie). Suntem singura publicație din Buzău care afișăm rezultatele în timp real din fotbalul județean. Dacă dorești să vezi partidele trasmise în direct, ABONEAZĂ-TE la canalul nostru de YOUTUBE. Vă stăm la dispoziție și pe e-mail la adresa contact@buzau.net

17:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

CSM Râmnicu Sărat - ACS Voinţa Limpeziş

19-04-2024 , Scor: 3-1
17:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

ACS Unirea Braniştea - AFC Metalul Buzău

20-04-2024 , Scor: 1-1
13:30
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

Gloria Buzău - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc

21-04-2024 , Scor: 1-0
19:00
Fotbal, LIGA2

Gloria Buzău - CS Corvinul 1921 Hunedoara

25-04-2024
11:00
Fotbal, LIGA2

Gloria Buzău - CS Mioveni

28-04-2024
17:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

Petrolul Berca - Stiinta Cernatesti

20-04-2024 , Scor: 1-3
15:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

Gloria Vadu Pasii - Montana Patarlagele

20-04-2024 , Scor: 2-5

17:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

CSM Râmnicu Sărat - ACS Voinţa Limpeziş

19-04-2024 , Scor: 3-1
17:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

ACS Unirea Braniştea - AFC Metalul Buzău

20-04-2024 , Scor: 1-1
13:30
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

Gloria Buzău - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc

21-04-2024 , Scor: 1-0
19:00
Fotbal, LIGA2

Gloria Buzău - CS Corvinul 1921 Hunedoara

25-04-2024
11:00
Fotbal, LIGA2

Gloria Buzău - CS Mioveni

28-04-2024
17:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

Petrolul Berca - Stiinta Cernatesti

20-04-2024 , Scor: 1-3
15:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

Gloria Vadu Pasii - Montana Patarlagele

20-04-2024 , Scor: 2-5


Trending