Conectează-te cu noi

Sport

Program, rezultate, clasamente | Fotbalul buzoian LIGA4 și LIGA5

Avatar photo

Publicat

pe

Liga a 4-a, Etapa 4
Sambata, 16 Septembrie 2023, 12:00
Unirea Stilpu 2022 – AFC Metalul Buzau 0-0
Sambata, 16 Septembrie 2023, 13:00
Luceafarul Maxenu – Soimii Siriu 2-1
Sambata, 16 Septembrie 2023, 16:00
Petrolul Berca – Montana Patarlagele 3-2
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
CS Vointa Lanurile – Team Săgeata 2-1
Pescarusul Luciu – Progresul Beceni 1-1
CS Rapid Parscov 1938 – Recolta Salcioara 0-1
CS Stiinta Cernatesti – ACS Gloria Vadu Pasii 4-1
Carpati Nehoiu – Vointa Balta Alba 3-4

# Echipa M P
1 CS Stiinta Cernatesti 4 12p
2 CS Vointa Lanurile 4 10p
3 ACS Team Săgeata 4 9p
4 ACS Montana Patarlagele 4 9p
5 CS Vointa Balta Alba 4 9p
6 AS Recolta Salcioara 4 7p
7 AFC Metalul Buzau 4 7p
8 ACS Gloria Vadu Pasii 4 7p
9 FC Petrolul Berca 4 7p
10 AS Progresul Beceni 4 5p
11  Luceafarul Maxenu 4 3p
12 ASC Unirea Stilpu 2022 4 2p
13 AS Soimii Siriu 4 1p
14 AS Pescarusul Luciu 4 1p
15 CS Carpati Nehoiu 4 1p
16 CS Rapid Parscov 1938 4 0p

Liga a 5-a, Seria 1, Etapa 2
Duminica, 17 Septembrie 2023, 12:00
Recolta Blajani – Energia Clondiru 3-1
Sport Club Vernesti – Viitorul Candesti 
Rapid Matesti – Viitorul Tisau 
Vulcanii Scortoasa – Partizanul Merei 
Unirea Zoresti – Flamura Racoviteni 
Duminica, 17 Septembrie 2023, 15:30
– Sahateni Vintileanca 

Liga a 5-a, Seria 2, Etapa 2
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:30
Diadema Gheraseni – Unirea Largu 
Duminica, 17 Septembrie 2023, 12:00
Unirea Padina – Luceafarul CA Rosetti 
Progresul PMB Movila Banului – Viitorul Rusetu 
AS Sahateni – Olimpia Pogoanele 
AS Vointa Caldarasti – Recolta Smeeni 
Duminica, 17 Septembrie 2023, 14:30
Tricolorul Galbinasi – FC Glodeanu Silistea 

Liga a 5-a, Seria 3, Etapa 2
Duminica, 17 Septembrie 2023, 12:00
Avintul Zarnesti – Victoria Grebanu 
AS Infratirea Zoita – Puiesti AFC Puiesti 0-1
Victoria Buda – Victoria Boboc 
Unirea Maracineni – Vointa Cochirleanca 
Stiinta Balaceanu – Viitorul Valea Ramnicului 
Duminica, 17 Septembrie 2023, 16:00
Recolta Boldu – Viitorul Stiubei 

DISTRIBUIE ACEST ARTICOL


Dacă ești pasionat de sport, te așteptăm să te înscrii în grupul de WhatsApp SPORTUL BUZOIAN (click aici pentru a te înscrie). Suntem singura publicație din Buzău care afișăm rezultatele în timp real din fotbalul județean. Dacă dorești să vezi partidele trasmise în direct, ABONEAZĂ-TE la canalul nostru de YOUTUBE. Vă stăm la dispoziție și pe e-mail la adresa contact@buzau.net

15:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

AFC Metalul Buzău - AFC 1919 Dacia Unirea Brăila

09-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

CS Viitorul Ianca - CSM Râmnicu Sărat

09-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

ACS Voinţa Limpeziș - ACS Viitorul Şuţeşti

09-03-2024
11:00
Fotbal, LIGA2

AFC Progresul 1944 Spartac - Gloria Buzău

24-02-2024
11:00
Fotbal, LIGA2

Gloria Buzău - CS Corvinul 1921 Hunedoara

02-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

ACS Montana Pătârlagele - ACS Gloria Vadu Pașii

02-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

CS Știința Cernătești - FC Petrolul Berca

02-03-2024

15:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

AFC Metalul Buzău - AFC 1919 Dacia Unirea Brăila

09-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

CS Viitorul Ianca - CSM Râmnicu Sărat

09-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

ACS Voinţa Limpeziș - ACS Viitorul Şuţeşti

09-03-2024
11:00
Fotbal, LIGA2

AFC Progresul 1944 Spartac - Gloria Buzău

24-02-2024
11:00
Fotbal, LIGA2

Gloria Buzău - CS Corvinul 1921 Hunedoara

02-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

ACS Montana Pătârlagele - ACS Gloria Vadu Pașii

02-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

CS Știința Cernătești - FC Petrolul Berca

02-03-2024


Trending