Conectează-te cu noi

Sport

UPDATE: REZULTATE Liga4 și Liga5 | Etapa V – etapa XVIII

Avatar photo

Publicat

pe

Liga a 4-a – Play-Out, Etapa 5
[15:00] Luceafarul Maxenu – Soimii Siriu 4-0
[17:00] Carpati Nehoiu – Pescarusul Luciu 2-0
[17:00] Progresul Beceni – Unirea Stilpu 2022 1-1

Liga a 4-a – Play-Off, Etapa 8
[15:00] Gloria Vadu Pasii – Montana Patarlagele 2-5
[17:00] Recolta Salcioara – Team Săgeata 0-2
[17:00] Petrolul Berca – Stiinta Cernatesti 1-3
[10:00] Metalul Buzau – Vointa Lanurile 0-1

Liga a 5-a, Seria 1, Etapa 18
[11:00] Energia Clondiru – Partizanul Merei 0-5
[11:00] Flamura Racoviteni – Viitorul Tisau 1-3
[12:00] Unirea Zoresti – Sport Club Vernesti 2-5
[14:00] Sahateni Vintileanca – Viitorul Candesti 2-1
[14:00] Vulcanii Scortoasa – Rapid Matesti 3-1
[15:00] Recolta Blajani – AS Chiojdu 10-0

Liga a 5-a, Seria 2, Etapa 18
[11:00] Recolta Smeeni – Viitorul Rusetu 4-1
[11:00] Vointa Caldarasti – Tricolorul Galbinasi 0-4
[12:00] Diadema Gheraseni – Luceafarul Rosetti 3-4
[12:00] Sahateni – Movila Banului  1-1
[14:00] Unirea Padina – Olimpia Pogoanele  3-0
[14:00] Unirea Largu – Glodeanu Silistea  2-2

Liga a 5-a, Seria 3, Etapa 18
[11:00] Vointa Cochirleanca – Viitorul Stiubei 4-3
[11:00] Unirea Maracineni – Infratirea Zoita 1-0
[12:00] Valea Ramnicului – AFC Puiesti 4-3
[12:00] Victoria Buda – Recolta Boldu (NU SE DISPUTA)
[14:00] Avintul Zarnesti – Victoria Boboc 4-1
[14:00] Stiinta Balaceanu – Victoria Grebanu 0-4

DISTRIBUIE ACEST ARTICOL


Dacă ești pasionat de sport, te așteptăm să te înscrii în grupul de WhatsApp SPORTUL BUZOIAN (click aici pentru a te înscrie). Suntem singura publicație din Buzău care afișăm rezultatele în timp real din fotbalul județean. Dacă dorești să vezi partidele trasmise în direct, ABONEAZĂ-TE la canalul nostru de YOUTUBE. Vă stăm la dispoziție și pe e-mail la adresa contact@buzau.net

18:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

ACS Voinţa Limpeziş - CSM Râmnicu Sărat

18-05-2024
18:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

AFC 1919 Dacia Unirea Brăila - ACS Voinţa Limpeziş

25-05-2024
18:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

CS Sporting Lieşti - AFC Metalul Buzău

18-05-2024
18:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

CSM Râmnicu Sărat - CS Viitorul Ianca

25-05-2024
18:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

AFC Metalul Buzau - CS Stiinta Cernatesti

18-05-2024
18:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

ACS Team Săgeata - ACS Montana Patarlagele

18-05-2024
18:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

CS Vointa Lanurile - ACS Gloria Vadu Pasii

18-05-2024

Leave a Reply

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

18:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

ACS Voinţa Limpeziş - CSM Râmnicu Sărat

18-05-2024
18:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

AFC 1919 Dacia Unirea Brăila - ACS Voinţa Limpeziş

25-05-2024
18:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

CS Sporting Lieşti - AFC Metalul Buzău

18-05-2024
18:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

CSM Râmnicu Sărat - CS Viitorul Ianca

25-05-2024
18:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

AFC Metalul Buzau - CS Stiinta Cernatesti

18-05-2024
18:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

ACS Team Săgeata - ACS Montana Patarlagele

18-05-2024
18:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

CS Vointa Lanurile - ACS Gloria Vadu Pasii

18-05-2024


Trending