Conectează-te cu noi

Sport

CS Știința Cernătești primul lider în acest sezon în LIGA4 | Rezultatele etapei din fotbalul județean LIGA4 și LIGA5

Avatar photo

Publicat

pe

FOTO: Adrian Sitaru

Liga a 4-a, Etapa 4
Sambata, 16 Septembrie 2023, 12:00
Unirea Stilpu 2022 – AFC Metalul Buzau 0-0
Sambata, 16 Septembrie 2023, 13:00
Luceafarul Maxenu – Soimii Siriu 2-1
Sambata, 16 Septembrie 2023, 16:00
Petrolul Berca – Montana Patarlagele 3-2
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
CS Vointa Lanurile – Team Săgeata 2-1
Pescarusul Luciu – Progresul Beceni 1-1
CS Rapid Parscov 1938 – Recolta Salcioara 0-1
CS Stiinta Cernatesti – ACS Gloria Vadu Pasii 4-1
Carpati Nehoiu – Vointa Balta Alba 3-4

Liga a 5-a, Seria 1, Etapa 2
Duminica, 17 Septembrie 2023, 12:00
Energia Clondiru – AS AS Chiojdu 1-1
Sport Club Vernesti – Viitorul Candesti 4-1
Rapid Matesti – Viitorul Tisau 1-3
Vulcanii Scortoasa – Partizanul Merei 2-3
Unirea Zoresti – Flamura Racoviteni 4-0
Duminica, 17 Septembrie 2023, 15:30
AS Recolta Blajani – Sahateni Vintileanca 3-3

Liga a 5-a, Seria 2, Etapa 2
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:30
Diadema Gheraseni – Unirea Largu 4-2
Duminica, 17 Septembrie 2023, 12:00
Unirea Padina – Luceafarul CA Rosetti 1-0
Movila Banului – Viitorul Rusetu 6-0
AS Sahateni – Olimpia Pogoanele (amânat)
AS Vointa Caldarasti – Recolta Smeeni 0-8
Duminica, 17 Septembrie 2023, 14:30
Tricolorul Galbinasi – FC Glodeanu Silistea 3-2

Liga a 5-a, Seria 3, Etapa 2
Duminica, 17 Septembrie 2023, 12:00
Avintul Zarnesti – Victoria Grebanu 2-2
AS Infratirea Zoita – Puiesti AFC Puiesti 1-3
Victoria Buda – Victoria Boboc 2-4
Unirea Maracineni – Vointa Cochirleanca 0-4
Stiinta Balaceanu – Valea Ramnicului 0-8
Duminica, 17 Septembrie 2023, 16:00
Recolta Boldu – Viitorul Stiubei (întrerupt în min. 85)

DISTRIBUIE ACEST ARTICOL


Dacă ești pasionat de sport, te așteptăm să te înscrii în grupul de WhatsApp SPORTUL BUZOIAN (click aici pentru a te înscrie). Suntem singura publicație din Buzău care afișăm rezultatele în timp real din fotbalul județean. Dacă dorești să vezi partidele trasmise în direct, ABONEAZĂ-TE la canalul nostru de YOUTUBE. Vă stăm la dispoziție și pe e-mail la adresa contact@buzau.net

15:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

AFC Metalul Buzău - AFC 1919 Dacia Unirea Brăila

09-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

CS Viitorul Ianca - CSM Râmnicu Sărat

09-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

ACS Voinţa Limpeziș - ACS Viitorul Şuţeşti

09-03-2024
11:00
Fotbal, LIGA2

AFC Progresul 1944 Spartac - Gloria Buzău

24-02-2024
11:00
Fotbal, LIGA2

Gloria Buzău - CS Corvinul 1921 Hunedoara

02-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

ACS Montana Pătârlagele - ACS Gloria Vadu Pașii

02-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

CS Știința Cernătești - FC Petrolul Berca

02-03-2024

15:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

AFC Metalul Buzău - AFC 1919 Dacia Unirea Brăila

09-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

CS Viitorul Ianca - CSM Râmnicu Sărat

09-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

ACS Voinţa Limpeziș - ACS Viitorul Şuţeşti

09-03-2024
11:00
Fotbal, LIGA2

AFC Progresul 1944 Spartac - Gloria Buzău

24-02-2024
11:00
Fotbal, LIGA2

Gloria Buzău - CS Corvinul 1921 Hunedoara

02-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

ACS Montana Pătârlagele - ACS Gloria Vadu Pașii

02-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

CS Știința Cernătești - FC Petrolul Berca

02-03-2024


Trending