Conectează-te cu noi

Sport

UPDATE: LIGA3 (etapa3), LIGA4 (etapa 7), LIGA5 (etapa 17)

Avatar photo

Publicat

pe

[Liga a 3-a – Play-Off, Etapa 3]
[17:00] CS Sporting Lieşti – AFC Metalul Buzău 1-3
[17:00] ACS Voinţa Limpeziş – CS Viitorul Ianca 0-3
[17:00] ACS Hamangia Baia – CSM Râmnicu Sărat 1-3

[Liga a 4-a – Play-Off, Etapa 7]
Sâmbătă, 13 Aprilie 2024
[14:00] Vointa Lanurile – Petrolul Berca 1-1
[17:00] Team Săgeata – Gloria Vadu Pasii 2-1
[17:00] Stiinta Cernatesti – Montana Patarlagele 1-3
Duminică, 14 Aprilie 2024
[11:00] Metalul Buzau – Recolta Salcioara 3-0

[Liga a 4-a – Play-Out, Etapa 7]
Sâmbătă, 13 Aprilie 2024
[17:00]  Balta Alba – Luceafarul Maxenu 1-0
[17:00] Pescarusul Luciu – Progresul Beceni 5-2
[17:00] Soimii Siriu – Unirea Stilpu 2022 2-1

[Liga a 5-a, Seria 1, Etapa 17]
Duminică, 14 Aprilie 2024
[11:00]  Vernesti – Vulcanii Scortoasa 2-3
[11:00] Viitorul Tisau – Sahateni Vintileanca 2-1
[12:00] Rapid Matesti – Energia Clondiru 4-0
[12:00] AS Chiojdu – Unirea Zoresti 0-2
[14:00] Viitorul Candesti – Recolta Blajani 3-1
[14:00] Partizanul Merei – Flamura Racoviteni 4-1

[Liga a 5-a, Seria 2, Etapa 17]
Duminică, 14 Aprilie 2024
[11:00] FC Glodeanu Silistea – Diadema Gheraseni 2-1
[12:00] Luceafarul CA Rosetti – Vointa Caldarasti 3-0
[12:00] Viitorul Rusetu – Unirea Largu 2-4
[12:00] Olimpia Pogoanele – Recolta Smeeni 1-0
[14:00]  PMB Movila Banului – Unirea Padina 2-0
[12:00] Tric. Galbinasi – Sahateni (JOC AMANAT)

[Liga a 5-a, Seria 3, Etapa 17]
Sâmbătă, 13 Aprilie 2024
[16:00] Victoria Boboc – Vointa Cochirleanca 5-1
Duminică, 14 Aprilie 2024 
[12:00] Recolta Boldu – Avintul Zarnesti 0-2
[12:00] Infratirea Zoita – Victoria Buda 
[12:00] Puiesti – Stiinta Balaceanu 7-1
[12:00] Viitorul Stiubei – Valea Ramnicului 4-3
[15:00] Victoria Grebanu – Unirea Maracineni 5-0

DISTRIBUIE ACEST ARTICOL


Dacă ești pasionat de sport, te așteptăm să te înscrii în grupul de WhatsApp SPORTUL BUZOIAN (click aici pentru a te înscrie). Suntem singura publicație din Buzău care afișăm rezultatele în timp real din fotbalul județean. Dacă dorești să vezi partidele trasmise în direct, ABONEAZĂ-TE la canalul nostru de YOUTUBE. Vă stăm la dispoziție și pe e-mail la adresa contact@buzau.net

18:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

ACS Voinţa Limpeziş - CSM Râmnicu Sărat

18-05-2024
18:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

AFC 1919 Dacia Unirea Brăila - ACS Voinţa Limpeziş

25-05-2024
18:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

CS Sporting Lieşti - AFC Metalul Buzău

18-05-2024
18:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

CSM Râmnicu Sărat - CS Viitorul Ianca

25-05-2024
18:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

AFC Metalul Buzau - CS Stiinta Cernatesti

18-05-2024
18:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

ACS Team Săgeata - ACS Montana Patarlagele

18-05-2024
18:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

CS Vointa Lanurile - ACS Gloria Vadu Pasii

18-05-2024

Leave a Reply

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

18:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

ACS Voinţa Limpeziş - CSM Râmnicu Sărat

18-05-2024
18:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

AFC 1919 Dacia Unirea Brăila - ACS Voinţa Limpeziş

25-05-2024
18:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

CS Sporting Lieşti - AFC Metalul Buzău

18-05-2024
18:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

CSM Râmnicu Sărat - CS Viitorul Ianca

25-05-2024
18:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

AFC Metalul Buzau - CS Stiinta Cernatesti

18-05-2024
18:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

ACS Team Săgeata - ACS Montana Patarlagele

18-05-2024
18:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

CS Vointa Lanurile - ACS Gloria Vadu Pasii

18-05-2024


Trending