Conectează-te cu noi

Sport

SPORTUL BUZOIAN: Programul etapei a XII-a(LIGA4) și etapa XXII(LIGA5)

Avatar photo

Publicat

pe

Liga a 4-a – Play-Off, Etapa 12
Vineri, 17 Mai 2024
[18:00] Metalul Buzau 2 – 5 Stiinta Cernatesti 2-5
Sambata, 18 Mai 2024
[12:00] Team Săgeata – Montana Patarlagele 0-2
[14:00] Vointa Lanurile – Gloria Vadu Pasii
[18:00] Recolta Salcioara – Petrolul Berca

Liga a 4-a – Play-Out, Etapa 12
Sambata, 18 Mai 2024
[11:00] Carpati Nehoiu – Luceafarul Maxenu 3-0
[14:00] Vointa Balta Alba – Progresul Beceni
[18:00] Pescarusul Luciu – Unirea Stilpu 2022 (nu se dispiută)

Liga a 5-a, Seria 1, Etapa 22
[11:00] Recolta Blajani – Unirea Zoresti
[12:00] Energia Clondiru – Viitorul Candesti
[12:00] Viitorul Tisau – AS Chiojdu
[12:00] Partizanul Merei – Sport Club Vernesti
[12:00] Flamura Racoviteni – Rapid Matesti
[14:30] Sahateni Vintileanca – Vulcanii Scortoasa

Liga a 5-a, Seria 2, Etapa 22
[11:00] Recolta Smeeni – Progresul PMB Movila Banului
[11:00] Unirea Largu – Sahateni
[12:00] Unirea Padina – FC Glodeanu Silistea
[12:00] Viitorul Rusetu – Luceafarul CA Rosetti
[12:00] Olimpia Pogoanele – ACS Tricolorul Galbinasi
[12:00] Diadema Gheraseni – Vointa Caldarasti

Liga a 5-a, Seria 3, Etapa 22
Sambata, 18 Mai 2024
[18:00] Victoria Boboc – Infratirea Zoita
Duminica, 19 Mai 2024
[12:00] Vointa Cochirleanca – Recolta Boldu
[12:00] Viitorul Valea Ramnicului – Victoria Buda
[14:00] Avintul Zarnesti – Puiesti
[15:00] Viitorul Stiubei – Victoria Grebanu
[15:00] Stiinta Balaceanu – Unirea Maracineni (nu se dispiută)

DISTRIBUIE ACEST ARTICOL


Dacă ești pasionat de sport, te așteptăm să te înscrii în grupul de WhatsApp SPORTUL BUZOIAN (click aici pentru a te înscrie). Suntem singura publicație din Buzău care afișăm rezultatele în timp real din fotbalul județean. Dacă dorești să vezi partidele trasmise în direct, ABONEAZĂ-TE la canalul nostru de YOUTUBE. Vă stăm la dispoziție și pe e-mail la adresa contact@buzau.net

17:30
Fotbal, BARAJ PROMOVARE LIGA2

AFC Metalul Buzău - CSM Focşani 2007

05-06-2024 , Scor: 2-0
18:00
Fotbal, BARAJ PROMOVARE LIGA2

CSM Focşani 2007 - AFC Metalul Buzău

01-06-2024 , Scor: 2-1
18:00
Fotbal, FINALA: CUPA ROMANIEI

ACS Team Săgeata - FC Petrolul Berca

05-06-2024 , Scor: 2-0
18:00
Fotbal, BARAJ PROMOVARE LIGA3

CSM Adjud (Vrancea) - Voința Lanurile (Buzău)

16-06-2024 , Scor: 2-1
18:00
Fotbal, BARAJ PROMOVARE LIGA3

Voința Lanurile (Buzău) - CSM Adjud (Vrancea)

23-06-2024
,

,


Dragaica 2024

Leave a Reply

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

17:30
Fotbal, BARAJ PROMOVARE LIGA2

AFC Metalul Buzău - CSM Focşani 2007

05-06-2024 , Scor: 2-0
18:00
Fotbal, BARAJ PROMOVARE LIGA2

CSM Focşani 2007 - AFC Metalul Buzău

01-06-2024 , Scor: 2-1
18:00
Fotbal, FINALA: CUPA ROMANIEI

ACS Team Săgeata - FC Petrolul Berca

05-06-2024 , Scor: 2-0
18:00
Fotbal, BARAJ PROMOVARE LIGA3

CSM Adjud (Vrancea) - Voința Lanurile (Buzău)

16-06-2024 , Scor: 2-1
18:00
Fotbal, BARAJ PROMOVARE LIGA3

Voința Lanurile (Buzău) - CSM Adjud (Vrancea)

23-06-2024
,

,



Trending