Campionatul Judetean Liga a 4-a, Etapa 27
Sambata, 20 Mai 2023, 12:00
Vointa Balta Alba – Gloria Vadu Pasii 3-0
AS Unirea Stilpu – Petrolul Berca 2-3
Montana Patarlagele – Phoenix Posta Calnau 3-0
Luceafarul Maxenu – Pescarusul Luciu 2-1
Duminica, 21 Mai 2023
AS Progresul Beceni – Soimii Siriu 2-1
AFC Metalul Buzau – Stiinta Cernatesti 0-4
ACS Team Săgeata – Carpati Nehoiu 3-0
CSM Ramnicu Sarat – Vointa Lanurile 1-6
Campionatul Judetean Liga a 5-a Play-Off, Etapa 3
Duminica, 21 Mai 2023, 12:00
Recolta Salcioara – Avintul Zarnesti 3-1
Olimpia Pogoanele – Unirea Maracineni 6-1
AS Recolta Smeeni – Rapid Parscov 1-1
Campionatul Judetean Liga a 5-a Play-Out, Seria 1 – Grupa A, Etapa 3
Duminica, 21 Mai 2023, 16:00
AS Flamura Racoviteni – Recolta Blajani
AS Victoria Boboc – AS Sahateni
Campionatul Judetean Liga a 5-a Play-Out, Seria 1 – Grupa B, Etapa 3
Duminica, 21 Mai 2023, 12:00
AS Unirea Zoresti – Vulcanii Scortoasa 3-1
Duminica, 21 Mai 2023, 15:00
AS Viitorul Candesti – AS Chiojdu
Campionatul Judetean Liga a 5-a Play-Out, Seria 2 – Grupa A, Etapa 3
Duminica, 21 Mai 2023, 12:00
Glodeanu Silistea – Luceafarul CA Rosetti 3-3
Duminica, 21 Mai 2023, 15:00
Movila Banului – Sahateni Vintileanca
Campionatul Judetean Liga a 5-a Play-Out, Seria 2 – Grupa B, Etapa 3
Duminica, 21 Mai 2023, 12:00
Energia Clondiru – Diadema Gheraseni 9-1
AS Vointa Caldarasti – Unirea Largu 5-0
Campionatul Judetean Liga a 5-a Play-Out, Seria 3 – Grupa A, Etapa 3
Duminica, 21 Mai 2023, 12:00
Avantul Murgesti – Stiinta Balaceanu 6-1
AS Recolta Boldu – Victoria Grebanu 0-6
Campionatul Judetean Liga a 5-a Play-Out, Seria 3 – Grupa B, Etapa 3
Duminica, 21 Mai 2023, 12:00
AFC Puiesti – Viticultorul Podgoria 4-2
Infratirea Zoita – Valea Ramnicului 1-2
Duminica, 21 Mai 2023, 15:00
Viitorul Stiubei – Vulturul Topliceni
Dacă ești pasionat de sport, te așteptăm să te înscrii în grupul de WhatsApp SPORTUL BUZOIAN (click aici pentru a te înscrie). Suntem singura publicație din Buzău care afișăm rezultatele în timp real din fotbalul județean. Dacă dorești să vezi partidele trasmise în direct, ABONEAZĂ-TE la canalul nostru de YOUTUBE. Vă stăm la dispoziție și pe e-mail la adresa contact@buzau.net
18:00 | Fotbal, LIGA3, seria a II-a ACS Voinţa Limpeziş - CSM Râmnicu Sărat18-05-2024 |
18:00 | Fotbal, LIGA3, seria a II-a AFC 1919 Dacia Unirea Brăila - ACS Voinţa Limpeziş25-05-2024 |
18:00 | Fotbal, LIGA3, seria a II-a CS Sporting Lieşti - AFC Metalul Buzău18-05-2024 |
18:00 | Fotbal, LIGA3, seria a II-a CSM Râmnicu Sărat - CS Viitorul Ianca25-05-2024 |
18:00 | Fotbal, LIGA4, Play-off AFC Metalul Buzau - CS Stiinta Cernatesti18-05-2024 |
18:00 | Fotbal, LIGA4, Play-off ACS Team Săgeata - ACS Montana Patarlagele18-05-2024 |
18:00 | Fotbal, LIGA4, Play-off CS Vointa Lanurile - ACS Gloria Vadu Pasii18-05-2024 |