Conectează-te cu noi

Sport

Program și rezultate LIGA4 și LIGA5 | Derby-ul etapei a VI-a s-a disputat la Săgeata

Avatar photo

Publicat

pe

Liga a 4-a, Etapa 6
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
FC Petrolul Berca – AS Recolta Salcioara 2-2
CS Vointa Lanurile – AS Progresul Beceni 3-1
ACS Team Săgeata – ACS Montana Patarlagele 2-3
ACS FC Luceafarul Maxenu – ASC Unirea Stilpu  2-2
AS Pescarusul Luciu – CS Vointa Balta Alba 0-0
CS Rapid Parscov 1938 – ACS Gloria Vadu Pasii 1-2
CS Carpati Nehoiu – AFC Metalul Buzau 1-2
CS Stiinta Cernatesti – AS Soimii Siriu 8-2

Liga a 5-a, Seria 1, Etapa 4
Duminica 1 octombrie 2023 , ora 12:00
Energia Clondiru – AS Sport Club Vernesti 2-3
Vulcanii Scortoasa –  Viitorul Candesti 3-4
AS Unirea Zoresti – AS Viitorul Tisau 5-2
Sahateni Vintileanca – Flamura Racoviteni 3-1
Duminica 1 octombrie 2023 , ora 15:30
AS Rapid Matesti – AS AS Chiojdu 0-1
Duminica 1 octombrie 2023 , ora 17:00
AS Recolta Blajani – AS Partizanul Merei 5-2

Liga a 5-a, Seria 2, Etapa 4
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Unirea Padina – Tricolorul Galbinasi 3-1
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:30
AS Unirea Largu – AS Recolta Smeeni 3-4
Duminica, 1 Octombrie 2023, 12:00
Movila Banului – Luceafarul CA Rosetti 3-2
AS Sahateni – AS FC Glodeanu Silistea 4-4
Duminica, 1 Octombrie 2023, 16:00
AS Vointa Caldarasti – AS Viitorul Rusetu 4-1
AS Diadema Gheraseni –  Olimpia Pogoanele 1-0

Liga a 5-a, Seria 3, Etapa 4
Sambata, 30 Septembrie 2023, 16:00
AS Recolta Boldu – AS Victoria Grebanu 
Duminică, 1 octombrie 2023, ora 12:00
AS Avintul Zarnesti – AS Infratirea Zoita 1-1
AS Victoria Buda – AFC Puiesti 0-10
AS Stiinta Balaceanu – AS Victoria Boboc 0-1
Valea Ramnicului – Vointa Cochirleanca 4-1
Duminică, 1 octombrie 2023, ora 15:30
ASFC Unirea Maracineni – AS Viitorul Stiubei 4-1

DISTRIBUIE ACEST ARTICOL


Dacă ești pasionat de sport, te așteptăm să te înscrii în grupul de WhatsApp SPORTUL BUZOIAN (click aici pentru a te înscrie). Suntem singura publicație din Buzău care afișăm rezultatele în timp real din fotbalul județean. Dacă dorești să vezi partidele trasmise în direct, ABONEAZĂ-TE la canalul nostru de YOUTUBE. Vă stăm la dispoziție și pe e-mail la adresa contact@buzau.net

15:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

AFC Metalul Buzău - AFC 1919 Dacia Unirea Brăila

09-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

CS Viitorul Ianca - CSM Râmnicu Sărat

09-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

ACS Voinţa Limpeziș - ACS Viitorul Şuţeşti

09-03-2024
11:00
Fotbal, LIGA2

AFC Progresul 1944 Spartac - Gloria Buzău

24-02-2024 , Scor: 1-5
17:00
Fotbal, LIGA2

Gloria Buzău - CS Corvinul 1921 Hunedoara

02-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

ACS Montana Pătârlagele - ACS Gloria Vadu Pașii

02-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

CS Știința Cernătești - FC Petrolul Berca

02-03-2024

15:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

AFC Metalul Buzău - AFC 1919 Dacia Unirea Brăila

09-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

CS Viitorul Ianca - CSM Râmnicu Sărat

09-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

ACS Voinţa Limpeziș - ACS Viitorul Şuţeşti

09-03-2024
11:00
Fotbal, LIGA2

AFC Progresul 1944 Spartac - Gloria Buzău

24-02-2024 , Scor: 1-5
17:00
Fotbal, LIGA2

Gloria Buzău - CS Corvinul 1921 Hunedoara

02-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

ACS Montana Pătârlagele - ACS Gloria Vadu Pașii

02-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

CS Știința Cernătești - FC Petrolul Berca

02-03-2024


Trending