Conectează-te cu noi

Sport

LIGA4: Programul etapei a II-a în fotbalul județean

Avatar photo

Publicat

pe

Asociația Județeană de Fotbal Buzău a programat în cadrul etapei a doua ce vă avea loc sâmbătă, 2 septembrie 2023, opt partide de fotbal în cadrul LIGII4 a fotbalului buzoian.

FC Petrolul Berca vs. CS Voința Lanurile 1-1
AS Pescărușul Luciu vs. ACS Team Săgeata 0-1
CS Rapid Pârscov 1938 vs. ACS Montana Pătârlagele 1-5
CS Carpații Nehoiu vs. AS Progresul Beceni 2-2
CS Știința Cernătești vs. AS Recolta Sălcioara 3-1
ASC Unirea Stilpu 2022 vs. CS Voința Balta Alba 1-3
AS Șoimii Siriu vs. ACS Gloria Vadu Pașii 0-0
ACS FC Luceafărul Maxenu vs. AFC Metalul Buzău 0-3

DISTRIBUIE ACEST ARTICOL


Dacă ești pasionat de sport, te așteptăm să te înscrii în grupul de WhatsApp SPORTUL BUZOIAN (click aici pentru a te înscrie). Suntem singura publicație din Buzău care afișăm rezultatele în timp real din fotbalul județean. Dacă dorești să vezi partidele trasmise în direct, ABONEAZĂ-TE la canalul nostru de YOUTUBE. Vă stăm la dispoziție și pe e-mail la adresa contact@buzau.net

15:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

AFC Metalul Buzău - AFC 1919 Dacia Unirea Brăila

09-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

CS Viitorul Ianca - CSM Râmnicu Sărat

09-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

ACS Voinţa Limpeziș - ACS Viitorul Şuţeşti

09-03-2024
11:00
Fotbal, LIGA2

AFC Progresul 1944 Spartac - Gloria Buzău

24-02-2024 , Scor: 1-5
17:00
Fotbal, LIGA2

Gloria Buzău - CS Corvinul 1921 Hunedoara

02-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

ACS Montana Pătârlagele - ACS Gloria Vadu Pașii

02-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

CS Știința Cernătești - FC Petrolul Berca

02-03-2024

15:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

AFC Metalul Buzău - AFC 1919 Dacia Unirea Brăila

09-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

CS Viitorul Ianca - CSM Râmnicu Sărat

09-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

ACS Voinţa Limpeziș - ACS Viitorul Şuţeşti

09-03-2024
11:00
Fotbal, LIGA2

AFC Progresul 1944 Spartac - Gloria Buzău

24-02-2024 , Scor: 1-5
17:00
Fotbal, LIGA2

Gloria Buzău - CS Corvinul 1921 Hunedoara

02-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

ACS Montana Pătârlagele - ACS Gloria Vadu Pașii

02-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

CS Știința Cernătești - FC Petrolul Berca

02-03-2024


Trending