Conectează-te cu noi

Sport

Rezultatele etapei, LIGA4 și LIGA5 | Unde s-a produs surpriza etapei

Avatar photo

Publicat

pe

Foto. ASC Vernesti

 

 Liga a 4-a, Etapa 5
Sâmbătă, 23 septembrie 2023, 15:00
ACS Gloria Vadu Pasii vs. CS Carpati Nehoiu 6-1
Sâmbătă, 23 septembrie 2023, 17:00
Team Săgeata vs. ACS FC Luceafarul Maxenu 5-1
Montana Patarlagele vs. CS Vointa Lanurile 3-4
AS Progresul Beceni vs. FC Petrolul Berca 0-1
AS Recolta Salcioara vs. AS Pescarusul Luciu 2-2
Vointa Balta Alba vs. CS Rapid Parscov 1938 1-0
Duminică, 24 septembrie 2023, 10:00
Metalul Buzau vs. CS Stiinta Cernatesti 3-3
Duminică, 8 octombrie 2023, 15:00
Soimii Siriu vs. ASC Unirea Stilpu 2022 

Liga a 5-a, Seria 1, Etapa 3
Duminică, 24 septembrie 2023, 12:00
Sahateni Vintileanca vs.  Energia Clondiru 1-2
AS Partizanul Merei vs. AS Unirea Zoresti 0-7
AS Viitorul Tisau vs. AS Vulcanii Scortoasa 1-0
AS AS Chiojdu vs. AS Sport Club Vernesti 3-7
Duminică, 24 septembrie 2023, 15:00
AS Viitorul Candesti vs. AS Rapid Matesti 3-2
Duminică, 24 septembrie 2023, 15:30
AS Flamura Racoviteni – Recolta Blajani 2-4

Liga a 5-a, Seria 2, Etapa 3
Duminică, 24 septembrie 2023, 12:00
AS Unirea Largu vs. AS Unirea Padina 4-3
AS Recolta Smeeni vs.  Diadema Gheraseni 2-0
AS Olimpia Pogoanele vs. Vointa Caldarasti 4-0
AS Viitorul Rusetu vs. AS Sahateni 2-5
Glodeanu Silistea vs. Movila Banului 4-1
Rosetti vs. AS Tricolorul Galbinasi 2-1

Liga a 5-a, Seria 3, Etapa 3
Duminică, 24 septembrie 2023, 12:00
Valea Ramnicului vs. Avintul Zarnesti 1-2
Vointa Cochirleanca vs. AS Stiinta Balaceanu 4-1
AS Viitorul Stiubei vs. AS Victoria Buda 3-1
Duminică, 24 septembrie 2023, 16:00
AS Victoria Grebanu vs. AS Infratirea Zoita 2-0
Duminică, 24 septembrie 2023, 17:00
AS Victoria Boboc vs. Unirea Maracineni 
AFC Puiesti vs. AS Recolta Boldu 

DISTRIBUIE ACEST ARTICOL


Dacă ești pasionat de sport, te așteptăm să te înscrii în grupul de WhatsApp SPORTUL BUZOIAN (click aici pentru a te înscrie). Suntem singura publicație din Buzău care afișăm rezultatele în timp real din fotbalul județean. Dacă dorești să vezi partidele trasmise în direct, ABONEAZĂ-TE la canalul nostru de YOUTUBE. Vă stăm la dispoziție și pe e-mail la adresa contact@buzau.net

15:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

AFC Metalul Buzău - AFC 1919 Dacia Unirea Brăila

09-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

CS Viitorul Ianca - CSM Râmnicu Sărat

09-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

ACS Voinţa Limpeziș - ACS Viitorul Şuţeşti

09-03-2024
11:00
Fotbal, LIGA2

AFC Progresul 1944 Spartac - Gloria Buzău

24-02-2024 , Scor: 1-5
17:00
Fotbal, LIGA2

Gloria Buzău - CS Corvinul 1921 Hunedoara

02-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

ACS Montana Pătârlagele - ACS Gloria Vadu Pașii

02-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

CS Știința Cernătești - FC Petrolul Berca

02-03-2024

15:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

AFC Metalul Buzău - AFC 1919 Dacia Unirea Brăila

09-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

CS Viitorul Ianca - CSM Râmnicu Sărat

09-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

ACS Voinţa Limpeziș - ACS Viitorul Şuţeşti

09-03-2024
11:00
Fotbal, LIGA2

AFC Progresul 1944 Spartac - Gloria Buzău

24-02-2024 , Scor: 1-5
17:00
Fotbal, LIGA2

Gloria Buzău - CS Corvinul 1921 Hunedoara

02-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

ACS Montana Pătârlagele - ACS Gloria Vadu Pașii

02-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

CS Știința Cernătești - FC Petrolul Berca

02-03-2024


Trending