Conectează-te cu noi

Sport

Rezultate LIGA4 si LIGA5 | Montana Patarlagele castiga la Vadu Pasii

Avatar photo

Publicat

pe

Iată lista meciurilor și a echipelor implicate în etapa a 11-a din Liga a 4-a:
Sâmbătă, 4 Noiembrie 2023, 11:30 (LIVE)
Gloria Vadu Păsii – ACS Montana Pătarlagele 1-4
Sâmbătă, 4 Noiembrie 2023, 14:00
ASC Unirea Stilpu 2022 – FC Petrolul Berca 2-1
AS Șoimii Sîriu – CS Voința Lanurile 1-2
CS Voința Balta Albă – AS Progresul Beceni 2-3
Recolta Sălcioara – ACS FC Luceafărul Maxenu 4-2
CS Știința Cernătești – AS Pescărușul Luciu 4-1
AFC Metalul Buzău – ACS Team Săgeata 0-4
CS Carpați Nehoiu (Sta)

Iată lista meciurilor și a echipelor implicate în etapa a 9-a din Liga a 5-a, Seria 1:
Duminică, 5 Noiembrie 2023, 11:30
Club Vernesti -Sahateni Vintileanca 3-1
Duminică, 5 Noiembrie 2023, 12:00
AS Viitorul Tisau – AS Energia Clondiru 3-2
AS AS Chiojdu – AS Flamura Racoviteni 2-0
Duminică, 5 Noiembrie 2023, 14:30
Viitorul Candesti –  Partizanul Merei 8-1
AS Rapid Matesti – AS Recolta Blajani 1-2
Duminică, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Vulcanii Scortoasa –  Unirea Zoresti 1-1

Iată lista de meciuri pentru Etapa 9 din Liga a 5-a, Seria 2:

Duminică, 5 Noiembrie 2023, 11:00
AS  Tricolorul Galbinași – AS Unirea Largu 3-1
Duminică, 5 Noiembrie 2023, 12:00
AS Viitorul Rusetu – AS Unirea Padina 0-3
Glodeanu Silistea – AS Olimpia Pogoanele 2-3
Luceafarul Rosetti – AS Recolta Smeeni 2-0
Movila Banului –  Diadema Gheraseni 0-1
AS Sahateni – AS Vointa Caldarasti 8-4

Iată lista de meciuri pentru Etapa 9, Liga a 5-a, Seria 3:
Duminică, 5 Noiembrie 2023, ora 11:00
AS Viitorul Stiubei – AS Avintul Zarnesti 1-3
Duminică, 5 Noiembrie 2023, ora 12:00
Victoria Grebanu – Vointa Cochirleanca 6-2
Infratirea Zoita – Viitorul Valea Ramnicului 1-4
AS Recolta Boldu – AS Stiinta Balaceanu 3-3
AS Victoria Buda – Unirea Maracineni 1-2
Duminică, 5 Noiembrie 2023, ora 14:30
AFC Puiesti – AS Victoria Boboc 1-4

DISTRIBUIE ACEST ARTICOL


Dacă ești pasionat de sport, te așteptăm să te înscrii în grupul de WhatsApp SPORTUL BUZOIAN (click aici pentru a te înscrie). Suntem singura publicație din Buzău care afișăm rezultatele în timp real din fotbalul județean. Dacă dorești să vezi partidele trasmise în direct, ABONEAZĂ-TE la canalul nostru de YOUTUBE. Vă stăm la dispoziție și pe e-mail la adresa contact@buzau.net

15:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

AFC Metalul Buzău - AFC 1919 Dacia Unirea Brăila

09-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

CS Viitorul Ianca - CSM Râmnicu Sărat

09-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

ACS Voinţa Limpeziș - ACS Viitorul Şuţeşti

09-03-2024
11:00
Fotbal, LIGA2

AFC Progresul 1944 Spartac - Gloria Buzău

24-02-2024 , Scor: 1-5
17:00
Fotbal, LIGA2

Gloria Buzău - CS Corvinul 1921 Hunedoara

02-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

ACS Montana Pătârlagele - ACS Gloria Vadu Pașii

02-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

CS Știința Cernătești - FC Petrolul Berca

02-03-2024

15:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

AFC Metalul Buzău - AFC 1919 Dacia Unirea Brăila

09-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

CS Viitorul Ianca - CSM Râmnicu Sărat

09-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

ACS Voinţa Limpeziș - ACS Viitorul Şuţeşti

09-03-2024
11:00
Fotbal, LIGA2

AFC Progresul 1944 Spartac - Gloria Buzău

24-02-2024 , Scor: 1-5
17:00
Fotbal, LIGA2

Gloria Buzău - CS Corvinul 1921 Hunedoara

02-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

ACS Montana Pătârlagele - ACS Gloria Vadu Pașii

02-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

CS Știința Cernătești - FC Petrolul Berca

02-03-2024


Trending