Conectează-te cu noi

Sport

Program LIGA4 si LIGA5 | Suntem LIVE de la Vadu Pașii

Avatar photo

Publicat

pe

Iată lista meciurilor și a echipelor implicate în etapa a 11-a din Liga a 4-a:
Sâmbătă, 4 Noiembrie 2023, 11:30 (LIVE)
Gloria Vadu Păsii – ACS Montana Pătarlagele 
Sâmbătă, 4 Noiembrie 2023, 14:00
ASC Unirea Stilpu 2022 – FC Petrolul Berca 
AS Șoimii Sîriu – CS Voința Lanurile 
CS Voința Balta Albă – AS Progresul Beceni 
Recolta Sălcioara – ACS FC Luceafărul Maxenu 
CS Știința Cernătești – AS Pescărușul Luciu 
AFC Metalul Buzău – ACS Team Săgeata 
CS Carpați Nehoiu (Sta)

Iată lista meciurilor și a echipelor implicate în etapa a 9-a din Liga a 5-a, Seria 1:
Duminică, 5 Noiembrie 2023, 11:30
Club Vernesti -Sahateni Vintileanca 
Duminică, 5 Noiembrie 2023, 12:00
AS Viitorul Tisau – AS Energia Clondiru 
AS AS Chiojdu – AS Flamura Racoviteni 
Duminică, 5 Noiembrie 2023, 14:30
AS Viitorul Candesti – AS Partizanul Merei 
AS Rapid Matesti – AS Recolta Blajani 
Duminică, 5 Noiembrie 2023, 15:00
AS Vulcanii Scortoasa – AS Unirea Zoresti 

CONCURS: Lasă-ne pronosticul tău pentru meciul dintre Gloria Vadu Pașii – Montana Pătârlagele iar în minutul 80 desemnam cei 3 câștigători. Avem 3 vouchere de 100 lei oferite de AMA FORTUNA SPORT. https://www.youtube.com/watch?v=ac0bytZaTes

Iată lista de meciuri pentru Etapa 9 din Liga a 5-a, Seria 2:
Duminică, 5 Noiembrie 2023, 11:00
AS  Tricolorul Galbinași – AS Unirea Largu 
Duminică, 5 Noiembrie 2023, 12:00
AS Viitorul Rusetu – AS Unirea Padina 
Glodeanu Silistea – AS Olimpia Pogoanele 
Luceafarul CA Rosetti – AS Recolta Smeeni 
Progresul  Movila Banului –  Diadema Gheraseni 
AS Sahateni – AS Vointa Caldarasti 

Iată lista de meciuri pentru Etapa 9, Liga a 5-a, Seria 3:
Duminică, 5 Noiembrie 2023, ora 11:00
AS Viitorul Stiubei – AS Avintul Zarnesti
Duminică, 5 Noiembrie 2023, ora 12:00
AS Victoria Grebanu – AS Vointa Cochirleanca
AS Infratirea Zoita – AS Viitorul Valea Ramnicului
AS Recolta Boldu – AS Stiinta Balaceanu
AS Victoria Buda – ASFC Unirea Maracineni
Duminică, 5 Noiembrie 2023, ora 14:30
AFC Puiesti – AS Victoria Boboc

DISTRIBUIE ACEST ARTICOL


Dacă ești pasionat de sport, te așteptăm să te înscrii în grupul de WhatsApp SPORTUL BUZOIAN (click aici pentru a te înscrie). Suntem singura publicație din Buzău care afișăm rezultatele în timp real din fotbalul județean. Dacă dorești să vezi partidele trasmise în direct, ABONEAZĂ-TE la canalul nostru de YOUTUBE. Vă stăm la dispoziție și pe e-mail la adresa contact@buzau.net

15:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

AFC Metalul Buzău - AFC 1919 Dacia Unirea Brăila

09-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

CS Viitorul Ianca - CSM Râmnicu Sărat

09-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

ACS Voinţa Limpeziș - ACS Viitorul Şuţeşti

09-03-2024
11:00
Fotbal, LIGA2

AFC Progresul 1944 Spartac - Gloria Buzău

24-02-2024 , Scor: 1-5
17:00
Fotbal, LIGA2

Gloria Buzău - CS Corvinul 1921 Hunedoara

02-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

ACS Montana Pătârlagele - ACS Gloria Vadu Pașii

02-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

CS Știința Cernătești - FC Petrolul Berca

02-03-2024

15:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

AFC Metalul Buzău - AFC 1919 Dacia Unirea Brăila

09-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

CS Viitorul Ianca - CSM Râmnicu Sărat

09-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

ACS Voinţa Limpeziș - ACS Viitorul Şuţeşti

09-03-2024
11:00
Fotbal, LIGA2

AFC Progresul 1944 Spartac - Gloria Buzău

24-02-2024 , Scor: 1-5
17:00
Fotbal, LIGA2

Gloria Buzău - CS Corvinul 1921 Hunedoara

02-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

ACS Montana Pătârlagele - ACS Gloria Vadu Pașii

02-03-2024
15:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

CS Știința Cernătești - FC Petrolul Berca

02-03-2024


Trending