Conectează-te cu noi

Locuri de muncă Buzău

ROTEC SRL ANGAJEAZA URGENT LACATUS CONSTRUCTII SI CONFECTII METALICE

Avatar photo

Publicat

pe

Relatii la numarul de telefon 0799.685.403

Candidatul Ideal

  • Studii medii/ Absolvent scoala profesionala cu calificare lacatus mecanic
  • Capabil sa citeasca si sa interpreteze desene tehnice
  • Capabil sa utilizeze instrumente de măsura specifice activității
  • Flexibilitate in gestionarea responsabilităților zilnice
  • Bune abilitați de comunicare si lucru in echipa

Descrierea jobului

  • Executa confecții și construcții metalice.
  • Executa montaj echipamente industriale
  • Are experienta în montajul de componente și subansambluri de echipamente industriale confom fișelor tehnice/desenului tehnic, cu respectarea cotelor și a instrucțiunile de lucru;
  • Are experienta in citirea și interpretarea corectă a desenelor de ansamblu și de execuție pentru componentele mecanice
  • Respecta specificatiile tehnice si standardele de calitate
  • Se ofera salariu atractiv stabilit in functie de proba de lucru, tichete de masa 30 ron/zi, decontare transport sau cazare gratuitra si alte beneficii.

Angajare pe perioada nedeterminata.

DISTRIBUIE ACEST ARTICOL
18:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

ACS Voinţa Limpeziş - ACS Viitorul Şuţeşti

08-05-2024
18:00

AFC 1919 Dacia Unirea Brăila - CSM Râmnicu Sărat

08-05-2024
15:00

AFC Metalul Buză - ACS Unirea Braniştea

08-05-2024
19:00
Fotbal, LIGA2

Gloria Buzău - AFC Unirea 04 Slobozia

07-05-2024
11:00

AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - Gloria Buzău

11-05-2024
18:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

ACS Montana Patarlagele - Vointa Lanurile

11-05-2024
18:00

CS Stiinta Cernatesti - CS Stiinta Cernatesti