Conectează-te cu noi

Locuri de muncă Buzău

ANGAJĂRI BUZĂU: Angajăm pe perioadă nedeterminată

Avatar photo

Publicat

pe

Candidatul Ideal
Studii medii/ Absolvent scoala profesionala cu calificare lacatus mecanic
Capabil sa citeasca si sa interpreteze desene tehnice
Capabil sa utilizeze instrumente de masura specifice activitatii
Flexibilitate in gestionarea responsabilitatilor zilnice
Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa
Descrierea jobului

ROTEC SRL ANGAJEAZA URGENT LACATUS CONSTRUCTII SI CONFECTII METALICE

Executa confectii si constructii metalice.
Executa montaj echipamente industriale
Are experienta în montajul de componente și subansambluri de echipamente industriale confom fișelor tehnice/desenului tehnic, cu respectarea cotelor și a instrucțiunile de lucru;
Are experienta in citirea și interpretarea corectă a desenelor de ansamblu și de execuție pentru componentele mecanice
Respecta specificatiile tehnice si standardele de calitate
Se ofera salariu atractiv stabilit in functie de proba de lucru, tichete de masa 30 ron/zi, decontare transport sau cazare gratuitra si alte beneficii.

Angajare pe perioada nedeterminata. Relatii la numarul de telefon 0799.685.403

DISTRIBUIE ACEST ARTICOL

17:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

CSM Râmnicu Sărat - ACS Voinţa Limpeziş

19-04-2024 , Scor: 3-1
17:00

ACS Unirea Braniştea - AFC Metalul Buzău

20-04-2024 , Scor: 1-1
13:30

Gloria Buzău - AFK Csikszereda Miercurea Ciuc

21-04-2024 , Scor: 1-0
19:00
Fotbal, LIGA2

Gloria Buzău - CS Corvinul 1921 Hunedoara

25-04-2024
11:00

Gloria Buzău - CS Mioveni

28-04-2024
17:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

Petrolul Berca - Stiinta Cernatesti

20-04-2024 , Scor: 1-3
15:00

Gloria Vadu Pasii - Montana Patarlagele

20-04-2024 , Scor: 2-5