Conectează-te cu noi

Sport

LIGA4 și LIGA5: Rezultatele etapei | Scorul etapei reușit de ACS Gloria Vadu Pașii

Avatar photo

Publicat

pe

FOTO: Adrian Sitaru

Campionatul Județean Liga a 4-a, Etapa 28
Sâmbătă, 27 Mai 2023, 12:00
FC Petrolul Berca – AS Progresul Beceni 2-2
AS Phoenix Posta Câlnău – AS Unirea Stilpu 0-3
Știința Cernătești – Montana Pătârlagele 1-1
Voința Lanurile – Team Săgeata 1-5

Sâmbătă, 27 Mai 2023, 15:00
ACS Gloria Vadu Pasii – CSM Râmnicu Sărat 10-1
Duminică, 28 Mai 2023, 12:00 
AS Șoimii Siriu – Voința Balta Albă NU SE DISPUTA
AS Pescărușul Luciu – AFC Metalul Buzău 6-1
CS Carpati Nehoiu – Luceafarul Maxenu 3-1

# Echipa M P
1 ACS Montana Patarlagele 28 73p
2 ACS Team Săgeata 28 73p
3 CS Stiinta Cernatesti 28 71p
4 ACS Gloria Vadu Pasii 28 57p
5 CS Vointa Lanurile 28 45p
6 FC Petrolul Berca 28 43p
7 CS Vointa Balta Alba 28 43p
8 CS Carpati Nehoiu 28 42p
9 AS Pescarusul Luciu 28 32p
10 AFC Metalul Buzau 28 31p
11 CSM Ramnicu Sarat 28 30p
12 AS Unirea Stilpu 27 30p
13 AS Luceafarul Maxenu 27 28p
14 AS Soimii Siriu 28 27p
15 AS Progresul Beceni 28 17p
16 AS Phoenix Posta Calnau 28 6p

Campionatul Judetean Liga a 5-a Play-Off, Etapa 4
Duminica, 28 Mai 2023, 12:00
AS Avintul Zarnesti – AS Rapid Parscov 5-1
AS Unirea Maracineni – Recolta Smeeni 1-1
AS Recolta Salcioara – Olimpia Pogoanele 2-1

# Echipa M P
1 AS Recolta Salcioara 4 12p
2 AS Olimpia Pogoanele 4 6p
3 AS Avintul Zarnesti 4 4p
4 AS Rapid Parscov 4 4p
5 AS Unirea Maracineni 4 4p
6 AS Recolta Smeeni 4 3p

Campionatul Judetean Liga a 5-a Play-Out, Seria 1 – Grupa A, Etapa 4
Duminica, 28 Mai 2023, 11:00
AS Recolta Blajani – Victoria Boboc 2-5
Duminica, 28 Mai 2023, 12:00
AS Viitorul Tisau – Flamura Racoviteni 0-3

# Echipa M P
1 AS Sahateni 3 42p
2 AS Recolta Blajani 3 36p
3 AS Viitorul Tisau 3 36p
4 AS Flamura Racoviteni 4 27p
5 AS Victoria Boboc 3 26p

Campionatul Judetean Liga a 5-a Play-Out, Seria 2 – Grupa B, Etapa 4
Duminica, 28 Mai 2023, 12:00
AS Diadema Gheraseni – Vointa Caldarasti 3-3
AS Unirea Padina – Energia Clondiru 4-0

# Echipa M P
1 AS Unirea Largu 3 40p
2 AS Unirea Padina 3 36p
3 AS Vointa Caldarasti 3 36p
4 AS Energia Clondiru 4 33p
5 AS Diadema Gheraseni 3 19p

Campionatul Judetean Liga a 5-a Play-Out, Seria 3 – Grupa A, Etapa 4
Duminica, 28 Mai 2023, 12:00
AS Stiinta Balaceanu – Recolta Boldu 0-0
Duminica, 28 Mai 2023, 17:00
AS Vointa Cochirleanca – Avantul Murgesti 2-1

# Echipa M P
1 AS Victoria Grebanu 3 52p
2 AS Stiinta Balaceanu 3 43p
3 AS Vointa Cochirleanca 3 41p
4 AS Avantul Murgesti 4 25p
5 AS Recolta Boldu 3 19p

Campionatul Judetean Liga a 5-a Play-Out, Seria 3 – Grupa B, Etapa 4
Duminica, 28 Mai 2023, 11:00
AS Viticultorul Podgoria – Infratirea Zoita NU SE DISPUTA
Duminica, 28 Mai 2023, 13:00
AS Viitorul Stiubei – PuiestiAFC Puiesti 1-3
Duminica, 28 Mai 2023, 15:00
AS Vulturul Topliceni – Valea Ramnicului 2-3

# Echipa M P
1 AS Viitorul Valea Ramnicului 4 53p
2 AS Infratirea Zoita 4 42p
3 AFC Puiesti 4 37p
4 AS Viitorul Stiubei 4 33p
5 AS Vulturul Topliceni 4 21p
6 AS Viticultorul Podgoria 4 20p
DISTRIBUIE ACEST ARTICOL


Dacă ești pasionat de sport, te așteptăm să te înscrii în grupul de WhatsApp SPORTUL BUZOIAN (click aici pentru a te înscrie). Suntem singura publicație din Buzău care afișăm rezultatele în timp real din fotbalul județean. Dacă dorești să vezi partidele trasmise în direct, ABONEAZĂ-TE la canalul nostru de YOUTUBE. Vă stăm la dispoziție și pe e-mail la adresa contact@buzau.net

17:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

CS Sporting Lieşti - AFC Metalul Buzău

13-04-2024
17:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

ACS Voinţa Limpeziş - CS Viitorul Ianca

13-04-2024
17:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

CS Hamangia Baia - CSM Râmnicu Sărat

13-04-2024
11:00
Fotbal, LIGA2

AFC Unirea 04 Slobozia - Gloria Buzău

14-04-2024
19:00
Fotbal, LIGA2

Gloria Buzău - CSC 1599 Şelimbăr

11-04-2024 , Scor: 0-0
17:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

Team Săgeata - Gloria Vadu Pasii 

13-04-2024
17:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

Stiinta Cernatesti - Montana Patarlagele 

13-04-2024

17:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

CS Sporting Lieşti - AFC Metalul Buzău

13-04-2024
17:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

ACS Voinţa Limpeziş - CS Viitorul Ianca

13-04-2024
17:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

CS Hamangia Baia - CSM Râmnicu Sărat

13-04-2024
11:00
Fotbal, LIGA2

AFC Unirea 04 Slobozia - Gloria Buzău

14-04-2024
19:00
Fotbal, LIGA2

Gloria Buzău - CSC 1599 Şelimbăr

11-04-2024 , Scor: 0-0
17:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

Team Săgeata - Gloria Vadu Pasii 

13-04-2024
17:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

Stiinta Cernatesti - Montana Patarlagele 

13-04-2024


Trending