Conectează-te cu noi

24 Ore

Ductil Buzău angajează

Avatar photo

Publicat

pe

Ductil Buzau angajeaza:

  1. Sudor controlor – sudura Argon, MIG MAG, electrod

CERINTE:

  • liceu tehnic/ scoala profesionala cu calificare in domeniu;
  • abilitati de lucru in echipa;
  • disponibilitate pentru lucru in schimburi.

Se ofera:

  • Pe langa salariu, tichete de masa, decontarea transportului, prime si tichete cadou de sarbatori, alte beneficii acordate conform Contractului Colectiv de Munca.

PRINCIPALELE SARCINI SI RESPONSABILITATI:

  • efectueaza controlul final al produselor;
  • detecteaza si comunica neconformitatile de proces si produs;
  • realizeaza asamblari sudate pentru analize si incercari

Cei interesati sunt rugati sa trimita un CV la adresa

andreea_bratu@lincolnelectric.com sau sa il depuna la sediul firmei din Buzau, Bulevardul Industriei, Nr. 7.

Tel: 0238.403.100 sau 0238.725.430

Fabrica produce electrozi de sudare, electrozi speciali, SAW, TIG si sarma tubulara. Consumabilele produse acopera practic toate aplicatiile din piata, incepand cu domeniile off-shore, constructii sudate, dar adresandu-se si micilor utiliazatori.

Din 2017, Ductil SA face parte din grupul Lincoln Electric, liderul mondial in domeniul sudarii.

Ductil SA investeste constant in asigurarea de conditii excelente de munca si a unui mediu de lucru sanatos, furnizand produse de cea mai inalta calitate datorita eficientizarii activitatilor.

DISTRIBUIE ACEST ARTICOL

1 Comment

  1. Anghel teodora

    23.02.2024 at 12:29

    Bună ziua sunt interesata și caut de loc de munca e și pentru femei