Conectează-te cu noi

Sport

LIGA5: Etapa intermediară, cupa României – finala pe regiuni | Rezultatele etapei

Avatar photo

Publicat

pe

FOTO: Adrian Sitaru

Asociația Județeană de Fotbal Buzău a programat pentru miercuri, 12 aprilie 2023, o etapa intermediară din Campionatul Județean Liga a 5-a, Seria 3, sezon 2022/2023.

Meciurile programate pentru această etapă intermediară sunt: AFC Puiești – AS Viticultorul Podgoria, AS Viitorul Știubei – AS Avântul Murgești, AS Înfrățirea Zoita – AS Voința Cochirleanca, AS Vulturul Topliceni – AS Știință Bălăceanu, AS Victoria Grebănu – AS Recolta Boldu, AS Viitorul Valea Râmnicului – AS Avintul Zărnești. Rezultatele vor fi afișate imediat după finalizarea partidelor.

Campionatul Județean Liga a 5-a, Seria 3, sezon 2022/2023
Miercuri, 12 Aprilie 2023, 16:00 
AFC Puiești – Viticultorul Podgoria 1-4
Miercuri, 12 Aprilie 2023, 17:00
Viitorul Știubei – Avântul Murgești 2-2
Înfrățirea Zoita – Voința Cochirleanca 2-0
Vulturul Topliceni –  Știința Bălăceanu 5-1
Victoria Grebănu – Recolta Boldu 6-0
Viitorul Valea Râmnicului – Avintul Zărnești 1-2

Campionatul Judetean Liga a 4-a, Etapa 22
Miercuri, 12 Aprilie 2023, 15:00
Ramnicu Sarat – Metalul Buzau 5-1

Cupa Romaniei – Faza Judeteana, Regiunea 2, Etapa 5
Miercuri, 12 Aprilie 2023, 17:00
ACS Team Săgeata – ACS Gloria Vadu Pasii 1-1 (8-7)

Cupa Romaniei – Faza Judeteana, Regiunea 3, Etapa 4
Miercuri, 12 Aprilie 2023, 15:00
AS Pescarusul Luciu – AS Luceafarul CA Rosetti 3-1

DISTRIBUIE ACEST ARTICOL


Dacă ești pasionat de sport, te așteptăm să te înscrii în grupul de WhatsApp SPORTUL BUZOIAN (click aici pentru a te înscrie). Suntem singura publicație din Buzău care afișăm rezultatele în timp real din fotbalul județean. Dacă dorești să vezi partidele trasmise în direct, ABONEAZĂ-TE la canalul nostru de YOUTUBE. Vă stăm la dispoziție și pe e-mail la adresa contact@buzau.net

17:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

CS Sporting Lieşti - AFC Metalul Buzău

13-04-2024
17:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

ACS Voinţa Limpeziş - CS Viitorul Ianca

13-04-2024
17:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

CS Hamangia Baia - CSM Râmnicu Sărat

13-04-2024
11:00
Fotbal, LIGA2

AFC Unirea 04 Slobozia - Gloria Buzău

14-04-2024
19:00
Fotbal, LIGA2

Gloria Buzău - CSC 1599 Şelimbăr

11-04-2024 , Scor: 0-0
17:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

Team Săgeata - Gloria Vadu Pasii 

13-04-2024
17:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

Stiinta Cernatesti - Montana Patarlagele 

13-04-2024

17:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

CS Sporting Lieşti - AFC Metalul Buzău

13-04-2024
17:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

ACS Voinţa Limpeziş - CS Viitorul Ianca

13-04-2024
17:00
Fotbal, LIGA3, seria a II-a

CS Hamangia Baia - CSM Râmnicu Sărat

13-04-2024
11:00
Fotbal, LIGA2

AFC Unirea 04 Slobozia - Gloria Buzău

14-04-2024
19:00
Fotbal, LIGA2

Gloria Buzău - CSC 1599 Şelimbăr

11-04-2024 , Scor: 0-0
17:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

Team Săgeata - Gloria Vadu Pasii 

13-04-2024
17:00
Fotbal, LIGA4, Play-off

Stiinta Cernatesti - Montana Patarlagele 

13-04-2024


Trending